İşletmenizin Neden Özel Bir
Web Sitesi Tasarımına İhtiyacı Var?
Arama Sıralamanızı Artırın ve Daha Fazla Hedefli Trafik Çekin
Web Sitesi Özel Yazılım Görseli

Web siteniz işinizin bel kemiğidir. Şirketinizin tüm dijital pazarlama çabalarını destekler ve birincil müşteri temas noktanız olarak hizmet eder . Duyarlı, özel bir e-ticaret web sitesi tasarımı, çevrimiçi kullanıcılara marka teklifleriniz, benzersiz değer önerileriniz ve temel değerleriniz hakkında net bir fikir verir.

Türkiye’de yayınlanan bir rapora göre , TÜRK tüketicilerin yüzde 88’i bir satın alma işlemi yapmadan veya yerel bir mağazayı ziyaret etmeden önce çevrimiçi araştırma yapıyor . Profesyonel bir özel web sitesi tasarımı olmadan, çevrimiçi alışveriş yapanlar kolayca hayal kırıklığına uğrayabilir. Bu, artan hemen çıkma oranı, zayıf çevrimiçi itibar ve daha düşük dönüşüm oranı ile sonuçlanır.

İşletmeniz için bunun böyle olmasına izin vermeyin. Hedef müşterilerinizin web sitenizi kolaylıkla bulmasını ve gezinmesini sağlayın.

Özel Bir Web Sitesiyle Bu Doygun Dijital Manzarada Öne Çıkın

Create & Grow
Create & Grow

İşletmeniz için Doğru Olan Websitesi Tasarımı Nedir?

Web siteniz, markanızı 7/24 pazarlamanıza ve farklı konumlardaki müşterilerle bağlantı kurmanıza olanak tanıyan güçlü bir iletişim platformudur. Ancak, tüm siteler, istediğiniz yatırım getirisini (ROI) garanti etmez. Birincil düşünce, bir web sitesi şablonu ile özel bir tasarım web sitesi arasında seçim yapmaktır.

Bir web sitesi şablonu geliştiricileri HTML veya CSS ile inşa sofistike çerçeve içine içerik takılmasına izin verir Önceden hazırlanmış bir web tasarımdır. Renkler, yazı tipi stilleri ve resimler gibi sınırlı özellikleri düzenleyebilirsiniz. Ama bunların dışında ne görüyorsanız onu alırsınız. Hazır şablonlar zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olsa da, esneklik ve benzersizlikten yoksundurlar.

Bir özel tasarım web sitesi , diğer taraftan, kurmak ve özel sayfa öğelerini aracılığıyla hedefleri ile bu hizalama markanızı ifade etmesini sağlar. Özel web tasarım maliyeti, web sitesi şablonlarından nispeten daha yüksektir, ancak size rekabet avantajı sağlayan çok sayıda avantaj sunarlar. Özel bir WordPress web sitesi tasarımı, yerleşik şablonlardan daha arama motoru dostu, müşteri merkezli, benzersiz ve ölçeklenebilir.

40

Çevrimiçi kullanıcıların yüzde 40'ı

sayfa yükleme süresinde üç saniyelik bir gecikmeyle bir web sitesini terk ediyor (Kissmetrics)

90

Çevrimiçi alışveriş yapanların yüzde 90'ı

olumlu kullanıcı deneyimi (UX) sağlayan bir markaya güveniyor (Toptal)

48

Tüketicilerin yüzde 48'i

bir işletmenin güvenilirliğini belirlemede nihai karar verme faktörü olarak web sitesi tasarımını belirtiyor (Ironpaper)

94

İlk izlenimlerin yüzde 94'ü

bir web sitesinin görsel çekiciliği ve gezinmesiyle ilgilidir (ResearchGate)

Create & Grow

Profesyonel Özel Web Tasarım Çözümleri

Markanıza Uygun Web Tasarımını Alın
Bilgisayar görseli