Mobil Uygulama Geliştirme Görseli

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama geliştirmenin önemi günden güne daha çok artıyor. Öte yandan kullanışlı ve verimli bir uygulama geliştirmek kolay bir süreç değil. Bu noktada sizlere sunduğumuz hizmet, hayalinizdeki mobil uygulamayı gerçeğe dönüştürmek. Mobil uygulama geliştirme konusunda uzman teknik ve tasarım ekibimiz, isteklerinizi ön planda tutan titiz bir hizmet sunuyor.

Geçtiğimiz elde edilen verilere göre dünya nüfusunun %66’sını oluşturan 5 milyarın üstünde insan mobil cihaz kullanıcısı. Pek çok kişi mobil internet kullanımını daha kolay bulurken bu hizmete erişim olanağı da daha yüksek. Dünya genelinde mobil internet kullanımı süresi günlük 3 saat ortalamayı aşmış durumda. Bu doğrultuda mobil uygulama kullanıcılarının sayısı gitgide artış gösteriyor. Pek çok web sitesi mobil uyumlu hale gelirken çok sayıda marka ve şirket mobil uygulama oluşturmayı tercih ediyor.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmeti

Mobil uygulama yapma yazılım ve kodlama dillerine yönelik ciddi bir uzmanlık gerektirmekte. Bu durumun yanı sıra mobil uygulamalar, yalnızca teknik bir uygulama olmayıp insanların keyifle vakit geçirdiği platformlar durumunda. Bu doğrultuda kullanılacak yazılım türlerinin kullanıcı dostu olması büyük bir gereksinim. Mobil uygulama yaparken:
Teknik alt yapı
Dil destek özellikleri
Kişisel verileri koruyan protokoller
İşletim sistemlerine uyumlu geliştirme ve daha pek çok unsura dikkat edilmesi gerekiyor.
Ekibimiz; mobil uygulamam yapmanın gerektirdiği özenin farkında olan uzmanlardan oluşmakta. Bu doğrultuda markanız ve sizler için en elverişli yazılım dilini seçerken markanın ruhunu yansıtacak tasarımları dizayn etmek bizim görevlerimiz arasında yer alıyor.

Mobil Uygulama Neden Önemli?

Günlük hayatın her alanına temas etmiş dijital hizmetler, mobil uygulamalar aracılığı ile mobil kullanıcıların erişimine açılmakta. Bu noktada çok sayıda internet kullanıcısı; elde etmek istedikleri bilgilere, ulaşmak istedikleri hizmete ve daha pek çok şeye mobil cihazlar aracılığı ile ulaşıyor. Bilgi ve dijitalleşme çağında, insanlar hıza büyük bir önem vermekte. Mobil uygulamalar beklenilen hızı karşılarken günlük hayatı kolaylaştırıyor.

En yerel işletmelerden en büyük uluslararası markalara kadar pek çok şirket mobil uygulamaları üzerinden hizmet sağlıyor. Bu uygulamalar, içeriğinde pek çok bilgi ve hareketlilik bulunduran günlük yardımcılar haline gelmiş durumda. Pek çoğumuzun telefon ve tabletlerinde sık sık kullandığımız onlarca uygulama yüklü. Hal böyle olunca verimli mobil uygulamalar ile hizmet sunmak en ideal seçeneklerden biri. Bizler de sizlerin hedef kitlesine en yakın temas ile en hızlı hizmeti sunmasına olanak sağlamak amacı ile çalışmaktayız.

Neden Create and Grow?

Create and Grow ekibi olarak, en büyük vizyonumuz müşteri memnuniyetini sağlayan özelleştirilmiş hizmetler sunmak. Bu noktada her istek doğrultusunda farklı, özgün ve yenilikçi çözümler üretiyoruz. Dijital dünyaya adapte olmuş ekibimiz en yeni trendlerin takibi konusunda deneyimli ve yaratıcı kişilerden oluşmakta. Sunduğumuz mobil uygulama geliştirme hizmeti, markanız için optimize edilmiş detaylı bir hizmet. Bu noktada:
Hızlı
Özgün
Esnek
Kullanıcı dostu
Bütçe dostu
Özgün mobil uygulamalar oluşturmayı hedefliyoruz.
Gerek Android gerekse iOS gibi nüfusun çoğunluğu tarafından kullanılan çeşitli işletim sistemlerine uyumlu mobil uygulamalar geliştirmekteyiz. Çift yönlü doğrulama ve SSL gibi işlemlerle mobil uygulamanızı güvenli hale getirirken kullanıcılarınızın memnuniyetine önem veriyoruz.

Create and Grow ruhuna uygun şekilde özgün tasarımlar ve yaratıcı içerikler ile geliştirdiğimiz mobil uygulamalar, mobil kullanıcıların ilgisini çekerek uygulamayı kalıcı hale getirmeyi sağlıyor. Bu süreçte müşterilerimizin taleplerine duyarlı, diyalog odaklı bir hizmet yürütüyoruz. Mobil uygulama geliştirme sürecinin hiçbir gerekliliğini göz ardı etmeden bütünlüklü bir plan sunmaktayız.