Create & Grow

Artırılmış Gerçeklik

Gördüğünüz şey, elde ettiğiniz şeydir…

Artırılmış gerçeklik içeriğimiz devreye girene ve gerçekte orada olmayan bilgileri üst üste bindirene kadar. Herhangi bir ürüne, fotoğrafa veya nesneye hayat veriyor, animasyonlu veya videolu içeriklerle kullanıcıyı aydınlatıyoruz.

AR, ekranda ek bilgiler göstermek için işaretçileri tanıyan bir uygulamaya güvenir. İşaretçi, hangi içeriğin gösterileceğini belirler ve içeriğin gerçek dünyaya yapıştırılmış kalması için bir bağlantı noktası görevi görür. İşaretleyiciler, bir alanda veya bir nesne üzerinde stratejik olarak konumlandırılan amaca yönelik özel etiketler olabilir. Ancak herhangi bir ayırt edici özellik olabilir… veya fotoğraf, harita, reklam veya görüntü işleme yazılımı tarafından tanınabilen herhangi bir şey.

Create & Grow

Çoğu AR projesi, (klasik) AR deneyimi sunan bir uygulamayı indirmek için kullanıcıya güvenir. Bir ticaret fuarı gibi bazı uygulamalarda veya ortamlarda, alternatif yaklaşım, ziyaretçinin basit bir işaretleyiciyi veya nesneyi bir kameraya doğrultmasına ve önündeki büyük ekranda ek içeriği üst üste bindirilmiş olarak görmesine izin vermektir. Mobil uygulama yok, indirme yok.

Artırılmış Gerçeklik görseli