twitter reklamları görseli

Twitter Yönetimi

Hedef kitleniz için önemli olan sohbetlere katılın, savunucu, şirketinizin Twitter’da çevrimiçi bir topluluğa inanmasına ve geliştirmesine neden olur. Bu konuşkan uygulama, erişiminizi genişletmek ve marka kişiliğinizi oluşturmak için elverişlidir. İster büyük işletme ister küçük işletme sosyal medya yönetimine ihtiyacınız olsun, Twitter yönetim uzmanlarımız, uyumlu, kanala özel bir strateji geliştirmenize yardımcı olur.

Markanız Viral Olsun.
Farkındalık Oluşturun Yüzlerce takipçi ekleyerek tüm dünyadaki tüketicilerin dikkatini çekin.

Etkileşimi Artırın Retweetlere, favorilere, yorumlara ve tıklamalara ilham veren alakalı içerikle hedef kitlenizi büyüleyin ve genişletin.

Web Sitesi Trafiğini Arttırın İlgisi çeken tüketicileri tam olarak istediğiniz yere, doğrudan kaynağa gönderin.

Twitter’ın izleyici kitlesi inanılmaz derecede çeşitlidir. Twitter kullanıcılarının yaklaşık %80’i Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyor . Ortalamanın üzerinde bir gelire sahip olmaları muhtemeldir . %74’ü haberlerini almak için kanalı kullanıyor . Her gün yüz milyonlarca Tweet gönderiyorlar . Bu yüksek düzeyde etkileşimli platform, ürününüz hakkında bir konuşma başlatmak veya Twitter’daki küçük ve orta ölçekli markaların %85’i gibi hızlı tempolu müşteri hizmetleri sağlamak olsun, herhangi bir iş hedefinde yardımcı olabilir . Reklam etkileşimleri 2017’den bu yana %69 arttı ve maliyetler 2018’in başından beri düştü . Twitter’ın reklamları gitgide daha iyiye gidiyor – bu yüzden şimdi oyununuzu geliştirmek için mükemmel bir zaman.

Twitter’ın yapabileceği sonuçları elde etmek için özel bir ekibe ihtiyacınız var.

Siyasi ortamımızı takip ediyorsanız, Twitter’ın haberleri almanın veya trendleri öğrenmenin en hızlı yolu olabileceğini bilirsiniz.
Neredeyse her şekilde, Twitter oradaki en hızlı sosyal kanaldır. Sadece on dakika içinde, bir rakibe karşı eğlenceli bir yanıtın viral hale geldiğini görebilir veya trend olan bir hashtag’in en yeni ürününüzü tanıtmak için mükemmel bir fırsat olduğunu fark edebilirsiniz. Twitter ayrıca , her biri kendi yolunda yararlı olan birçok ilginç seçeneği koruyarak yeni reklam biçimlerini denemekten çok mutludur .
Markanızın alakalı kalmasını istiyorsanız, bu hızla hareket eden kanala özel dikkat gösterilmesi gerekiyor. Gerçek zamanlı trendlere, iş güncellemelerine ve müşteri hizmetleri sorgularına yanıt veren bir ekiple, Twitter’ın en ödüllendirici kanallardan biri olduğunu göreceksiniz.
Strateji oluşturmadan kampanya analizine kadar her şeyle, ister farkındalığı artırmak, takipçi çekmek, web sitenize trafik göndermek veya etkileşimi artırmak olsun, Twitter’da tercih ettiğiniz hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

Analiz Her bir kampanyanın nerede doğru (veya yanlış) gittiğini belirleyen ve nihayetinde stratejinizi geliştiren içgörüler elde etmek için veri izleme araçlarıyla çalışıyoruz.

Kitle Tanımlama Twitter’ın benzersiz hedefleme yeteneklerinin en iyi nasıl kullanılacağını belirleyerek hedef kitlenizi tanımlayabilir ve değerlendirebiliriz.
Strateji Markanızın hedeflerine özel olarak hazırlanmış etkili bir Twitter pazarlama stratejisi oluşturabilir ve uygulayabiliriz.

İzleme Twitter profilinizi ve kampanyalarınızı, ortaya çıkan fırsatları veya sorunları fark ederek ve sırayla yanıt vererek izleyebiliyoruz. Müşteri hizmetleri sorularına da yanıt vereceğiz.

Ücretli Reklamlar Ücretli reklamlar, yeni takipçiler çekmeye ve değerli içeriği doğru hedef kitlenin önüne çıkarmaya yardımcı olur. Format seçiminden son analize kadar tüm süreci çalıştırabilir, kampanyayı gerçek zamanlı olarak optimize edebiliriz.

Danışmanlık Sürekli olarak çevrimiçi trendleri araştırıyor, izliyor ve bunlara uyum sağlıyoruz. Piyasadaki en hızlı hareket eden kanal için başvuracağınız kaynağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.