sosyal medya yönetimi görseli

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi sosyal platformlar da içerik hazırlama ve yayınlamayı kapsayan pazarlama türüdür. Hedef kitleye uygun içeriği sunmak için gerekli olarak düzenli sosyal profil denetimlerini ve izleyici araştırmasını içerir.

Create And Grow’da müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını başarılı bir şekilde yönetmek için bütünsel bir yaklaşım benimsiyoruz. Kreatif ajansımız sizlere en verimli sonuçları sunmak için organik ve ücretli çözümler oluşturur.

Sosyal medya hedeflerinize ulaşmak için , ilerlemenizi takip eden zaman çizelgesini ve ölçümleri içeren harita veya plan oluşturuyoruz.

Tüketiciler satın alma alışkanlıklarını oluştururken bağlantı kurdukları markalarla ilerlemek isterler. İki yönlü iletişimi sosyal medya platformları ile kolaylaştırabilir, iyi bir sosyal medya yönetimi sayesinde markanızı ön planlara çıkarabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Ücretli reklamlar, belirli kullanıcı profillerini hedefleyerek daha geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olmak için sosyal medyada yayınlanır. Sosyal medya yönetimi, izleyicilerini analiz etme ve onlara uygun bir strateji geliştirme, sosyal profilleri için içerik oluşturma ve dağıtma, çevrimiçi konuşmaları izleme, etkileyicilerle işbirliği yapma, topluluk hizmeti sağlama ve sosyal medyayı izleme, ölçme ve raporlama sürecidir.

Sosyal medya kullanımı katlanarak artmaya devam ettikçe, sosyal medyada nasıl pazarlanacağını bilmek, hedef demografinize ulaşmak ve marka bilinirliği oluşturmak için daha önemli hale geliyor. Ancak birçok pazarlamacı, sosyal medya pazarlamasının ne olduğunu ve taleplerini tam olarak anlamadan dijital ve sosyal medya pazarlama alanına giriyor.

Creat And Grow, kapsamlı Facebook ve Instagram stratejilerinin yanı sıra TikTok, Twitter, LinkedIn ve YouTube yönetimi sunar.