KREATİF

SOSYAL MEDYA AJANSI

ETKİLEŞİM

Etkili bir sosyal medya içerik pazarlama stratejisiyle, daha geniş bir çevrimiçi toplulukla etkileşim kurmanıza olanak tanıyan beğeniler ve paylaşımlar gibi daha fazla etkileşim ve sosyal sinyal oluşturursunuz.

MARKA BİLİNİRLİĞİ

Daha geniş bir kitleye, etkin bir strateji ile marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

KİTLE HEDEFLEME

İçeriğiniz kaliteli ve değerli olsa bile, hedef kitlenizi belirlemeden dönüşüm alma ihtimali düşecektir. Doğru kitle hedefleme ile bütçenizi verimli şekilde yönetiyoruz.

MARKA KONTROLÜ

Sosyal medya ajansı olarak, finansal kapasite ve ihtiyaçlarınıza göre bir strateji oluşturarak, markaya olan güveni arttıryoruz.

Sosyal Medya Genel Bakış

Sosyal medya hesapları günümüzde en önemli pazarlama araçları içerisinde yer almaktadır.Sosyal medya pazarlaması, markaları daha geniş hedef kitlelere ulaştıran müşterilerin dikkatini markaya çeken Facebook, Twitter, Linkedin ve Pinterest gibi sosyal medya araçlarını kullanan dijital bir pazarlama yöntemidir. Sosyal medya pazarlaması, potansiyel müşterilerinize tam olarak isteklerini sunan en etkili pazarlama yöntemidir.

Sosyal medya pazarlama stratejisi, arama motoru optimizasyonu (SEO) sayesinde markanızı olumlu yönde etkileyerek daha fazla potansiyel müşteri ve gelir akışı yaratır.

Sosyal Medya Pazalamasının Faydaları nelerdir?

Sosyal medya pazarlama hizmetlerinin yeni başlayanlar yada uzun süredir var olan markalar için sayısız avantajı vardır. Doğru sosyal medya pazarlama planı ile  sosyal medya içerik pazarlamasına, artan müşteri trafiğine, daha iyi SEO’ya, daha sağlıklı müşteri katılımına ve daha iyi marka sadakatine yol açabilir.

Müşterilerimizin paylaşımlarımıza yaptığı yorumlar, beğeniler, paylaşımlar veya etiketler aracılığıyla ürün ya da hizmet alım sürecinde olan diğer müşterilerimizin de kararını iyi ya da kötü yönde etkileyecektir.

Sosyal Medya Pazarlama Platformları

Günümüzde değişen dünya ile birlikte pazarlama yöntemleride değişiyor. Bunun sonucunda bir çok şirket bu değişen dünyaya ayak uydurmak için yeni gelişen pazarlama türlerini kullanmaya yöneliyor.

Şirketinizin sosyal pazara girmesini sağlamak için, sosyal medya platformlarından nasıl yaralandığımıza bakabilirsiniz.

Facebook Pazarlama

Facebook Medya Pazarlaması diğer platformlardan en düşük bütçeye sahip bir platformdur. Facebook sayfanıza gelen müşterileri hızlı bir şekilde web sitenize yönlendiriyoruz. Facebook reklamlarını optimize ederek gönderilerinizi temizliyoruz. Optimizasyonu düzenli bir şekilde yaparak markanızı daha geniş kitlelere ulaştırmayı sağlıyoruz.

Twitter Pazarlama

Twitter Sosyal Medya hesabınızın organik müşteri trafiğini arttırmak için hedefimize uygun bir strateji oluşturuyoruz. Veri izleme araçlarını ve reklamları kullanarak etkileşimin nasıl arttığını düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Instagram Pazarlama

Instagram Pazarlamasıyla birlikte markanıza daha fazla müşteri çekin ve etkileşiminizi arttırın. Create And Grow Sosyal Medya ekibimiz işletme hesabını geliştirmek için yaratıcı fikirler sunar. Instagramın IG ve reels özelliğinden faydalanarak işletmenizin bir üst seviyede gözükmesine yardımcı oluyoruz. Instagram reklamlarınızı özel olarak optimize ederek, reklam maliyetlerinizi azaltıyoruz.

LinkedIn Pazarlama

LinkedIn hesabınızı diğer Sosyal Medya araçlarındaki gibi profesyonel bir şekilde oluşturarak sektördekilerle bağlantılar kurarak ağınızı daha fazla genişletiyoruz. LinkedIn reklamları için en iyisini ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Youtube Pazarlama

Müşterilerinizin dikkatini çekmek ve daha fazla müşteri edinmek için youtube pazarlamasını kullanın. Hedef kitlenizi tanımanıza ve daha kaliteli videolar çekmenize ekibimizle birlikte destek oluyoruz.

Pinterest Pazarlama

Create And Grow ekibi Pinterest Pazarlama için bulacağı çözümlerle daha fazla müşteri kazanılmasını sağlamaktadır. Pinlerinizin düzgün bir şekilde kategorilere ayırılmasına, resimlere metinler eklenmesine daha da önemlisi yapılan kampanyalar sonucunda Pinterest analizlerini takip ederek güçlü bir Pinterest Pazarlama stratejisi izliyoruz.

Snapchat Pazarlama

Snapchat Pazarlaması ile daha fazla potansiyel müşteri çekerek işletmenizin etkileşimini arttırın.Snapchat pazarlama sayesinde işinize hız,verim ve müşteri kazandırın.

Tiktok Pazarlama

Dünya çapında 2 Milyar indirmeye ulaşan, 35 Milyon kişiyi aşkın Türk kullanıcısı olan TikTok, günümüzün en etkili Sosyal Medya Pazarlama araçlarının arasındadır.Markanıza TikTok hedef kitlesine uygun olacak şekilde stratejiler uyguluyor ve dijital dünyada büyümenize yardımcı oluyoruz.