Kurumsal Kimlik Tasarımı

kurumsal kimlik tasarımı örneği
Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Kurumsal kimlik tasarımı, marka değerinizi arttırmak ve firmanızın profesyonel bir görünüme sahip olmasını sağlamak için yapılan çalışmalardır.

Bizler, profesyonel ekibimiz ve tecrübemizle kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak ve şirket kültürünüze uygun tasarımlar yapmak için çalışıyoruz. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımız ile her zaman müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ediyor ve son derece başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Yeni bir markanız var ise marka kişiliğinizi oluşturmak ve profesyonel görünmenizi sağlamak için kurumsal kimlik tasarımınızı yapıyoruz. Mevcut markanız için de aynı şekilde titizlikle çalışıyor ve kurumsal kimliğinizi güncelleyerek marka değerinizi arttırmaya yönelik çalışmalar yürütüyoruz.

Size Özel Tasarımlar

Firmamız ile çalışmaya başladığınız andan itibaren şirketinizin kültürünü analiz etmeye başlıyoruz. Bu sayede;
Kurumsal kimliğinizi tasarlarken sektör içerisinde profesyonel görünmenizi sağlayacak detayları tespit edebiliyor ve kurumsal duruşunuzu güçlendirecek çalışmalara imza atıyoruz.

Rakiplerinizin Önüne Geçin!

Rakiplerinizden farklı olmanızı sağlayacak ve değerinizi arttıracak hizmetlerimiz sayesinde markanızın gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Size özel yapılan tasarımlarımız ile etkili ve akılda kalıcı bir marka olmanızı hedefliyoruz.
Bunun için firmanızın adının geçeceği her yerde profesyonel bir görünüm elde etmenizi sağlıyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarınız için tercih ettiğiniz materyaller doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Markanıza Özel Çalışmalar

Kurumsal kimlik tasarımları için tecrübemize ve elde ettiğimiz başarılara güveniyoruz. Yıllar içerisinde yaptığımız çalışmalar sonucunda elde ettiğimiz deneyimler ile firmanızı geliştirecek çalışmaların neler olduğunu tespit ediyoruz. Kurumsal kimlik tasarımlarımız ile firmanızın en üst potansiyeline ulaşması için yardımcı oluyoruz. Hedef kitlenize uygun olarak markanızın değerini arttıracak stratejileri belirliyor ve çalışma kültürünüze uygun kurumsal kimlik tasarımlarını sizlere sunuyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Neleri Kapsar?

Kurumsal kimlik tasarımı denildiğinde, nedir kurumsal kimliğin içindekiler gibi bir soru yöneltilebiliyor. Bu sorunun cevabını aşağıda listeledik. Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Kurumsal renkler ve yazı tipi
  • Logo
  • Kurumsal kimlik kılavuzu
  • Kartvizit
  • Antetli kağıt, Zarf, Bloknot, Dosya, Klasör
  • Muhasebe dökümanları
  • Şirketin kullanacağı diğer tanıtım materyalleri
Kurumsal Kimlik Tasarım Görseli

Kurumsal Kimlik Tasarlama Sürecimiz

Markanızın şirket içinde ve dışında değerini arttıracak olan kurumsal kimlik tasarımlarımız ile profesyonel bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemi de göz önünde bulundurarak sürekli olarak yeni hizmetler sağlıyor ve çalışmalarımızı güncelliyoruz. Özellikle dijitalleşme süreçlerinin marka değeri ve hedef kitle üzerindeki etkisini önemsiyor ve rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlayacak kaliteli çalışmalara imza atıyoruz.
Markanızın adının geçtiği her yerde isteklerinizi de göz önünde bulundurarak kurumsal kimlik tasarımı yapıyoruz. Firmanızın logosundan iş yerinizdeki çalışma alanlarına kadar aklınıza gelebilecek her hizmeti sizlere sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi alabilmek için uzman ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde marka değerinizi arttıracak çalışmaları belirliyor ve size alternatifleri sunuyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımının Önemi

Rekabetçi çalışma ortamını göz ardı etmeden sektör içerisinde kaliteli ve profesyonel bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Firmaların markalaşmaları ve hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için en önemli etkenin kurumsal kimlik olduğunu biliyor ve titizlikle kurumsal kimlik tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Kurum dışı görünüşünüzün firmanızın gelişimi için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve güvenilir bir marka olarak görünmenizi sağlayacak kurumsal imaj çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Birlikte çalışmaya başladığımız andan itibaren sizlerin memnuniyetini ilk sıraya koyuyor ve isteklerinize önem veriyoruz. Yaptığınız her türlü bilgilendirmeye ve revize taleplerine anında cevap veriyor ve kurumsal kimlik tasarımınızın son halini onayınız için iletiyoruz. Başarı ve memnuniyet oranları yüksek tasarımlarımızın ardından da sizleri yalnız bırakmıyor ve ihtiyaçlarınız değiştikçe markanızı güncellemeniz için yanınızda oluyoruz.

Kurumsal kimlik tasarımı hizmetimiz ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstekleriniz ve sorularınızı bize ulaştırmanız halinde size en kısa sürede dönüş yaparak tüm sorularınızı cevaplayacağız. Birlikte başarılı işlere imza atmak ve marka değerinizi arttırarak kaliteli bir görünüm kazanmak amacıyla bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

create and grow logo görseli