Profesyonel Google Reklam Hizmeti

Strateji:

Hedef kitlemizi, reklam optimizasyonumuzu doğru bir şekilde oluşturmak ve asıl ulaşmak istediğimiz potansiyel müşterilere reklamlarımızı göstermek.

Dönüşüm:

Her şey yolunda reklamımız tıklanıyor. Artık web sitemize giren kullanıcılardan gerekli dönüşümü almalıyız.

Kalite Puanı:

Stratejimizi uyguladık ve reklamlarımızı göstermeye başladık. Ancak kalite puanımız yüksek değilse, ilgi çekemeyiz.

Geliştirme:

İlk başta hayır cevabı veren kullanıcıların dönüşümüne şahit olduğunuzda, gerekli geliştirme planlarımız hazır mı?

Google Reklamları

Google en sık kullanılan arama motorlarından biridir.Google reklamlarıda arama motorlarında verilen reklamlardır.Web sitelerinde en üst sıralarda gözükmenizi sağlayan reklam türlerinin genel adıdır. En üst sıralarda yer lan web sitelerinin tıklanma ve ziyaret sayısı daha fazla olur.

Anahtar Kelime Araştırma ve Analizi

Anahtar kelime araştırması, SEO için uygun kelimelerin bulma çalışmasıdır.Anahtar kelimeler iyi seçildiğinde Google reklamınızı başarılı bi şekilde yapmış olursunuz.Seçtiğiniz nahtar kelimler sizi SEO pazarlamasında daha üstlere çıkartır.

Müşterilerinizin nasıl aramalar yaptığını hangi anahtar kelimeleri kullandığını bularak web sitenizi iyileştirmeyi hedefliyoruz. Anahtar kelimeleri bularak sektörle alaka düzeyine, arama hacmine ve rekabete göre kategorilere ayırıyoruz.

Açılış Sayfası Dönüşüm Optimizasyonu

Tıklama başına ödeme, pazarlama firmamızın yardımıyla satışlarınızın miktarını ve kalitesini arttırıyoruz. Güçlü başlıklar oluşturuyor, yüksek performanslı anahtar kelimeler kullanıyoruz, ilgi çekici içerikler oluşturuyor ve açılış sayfalarınıza net harekete geçirici mesajlar yerleştiriyoruz.Verilerimiz sayesinde en iyi optimizasyonu yapıyoruz.Kaliteli bir şekilde oluşturulan açılış sayfası sayesinde müşterilerin dikkatini ilk izlenimde çekebiliyoruz.Geri dönüşlere göre optimizasyon sürecini tamamlıyoruz ve açılış sayfasının önemini markalara işlerimiz sonucunda gösteriyoruz.

Reklam Yönetimi

Reklam yönetiminizi araştırıp, planlayıp ve detaylı kontroller sonucunda yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde reklam yönetiminizi gerçekleştiriyoruz.Sizin için finansal hemde medyada yer alabilmeniz için detsek sağlıyoruz.

Google reklam ajansımızla çalışarak güçlük çekmeden web sitenizin sayfalarına anında nitelikli müşteri çekebilirsiniz. Google reklam ajansımız anahtar kelime araştırması ve analizi yaparak kampanyanızı başlatır.

Ajansımız TBM (tıklama başına maliyet) yönetiminde A/B testine kadar her şeyi deneyerek size bilgi verir.

Google ADS Reklamcılığı

Google ADS reklamları için bizimle çalışmaya karar verdiğinizde hedef kitlenizi belirleyerek sizin için uygun stratejiler geliştiririz.

Google reklam ajansımız PPC hizmetimiz sayesinde markanızı en üst sıraya yerleştirir. Create And Grow ekibi, reklam hedefleme stratejilerinizi optimize eder. PPC hizmetimiz kalite puanınızı, iyileştirmesinide sağlar.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Hedef müşterilerinizi doğru zamanda ve doğru platformda yakalayarak optimizasyonu yapıyoruz. Ajansımız açılış sayfası tasarımlarınızı test eder ve Kalite Puanınızı ve dönüşüm oranınızı artırmak için potansiyel müşteri yakalama yolları geliştirir. Google reklam ajansımızı arayarak tüm sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Yeniden Pazarlama Kampanyaları

Belirlediğimiz müşteri segmentlerine yeniden pazarlama kampanyaları yaparak etkileşimi arttırıyoruz.Yeniden pazarlama reklamları oluşturarak halihazırda satın alma niyetini ifade etmiş olan site ziyaretçilerinden yararlanıyoruz.Yeniden pazarlama kampanyalarının aynı kişiye gösterilme sayısını sınırlayarak pazarlama giderlerinizi azaltmayı hedefliyoruz. yeniden pazarlama stratejimizle daha çok potansiyel müşteriye ulaşıyoruz.

Youtube Reklamları

Youtube günümüzde en etkili sosyal platform haline gelmiştir.İnsanlar müzik dinlemek, eğlenceli içerikler izlemek için Youtube’a başvurur.Youtube kanalından yayınlanan videolar kısa sürede herkes tarafından izlenicek kadar geniş kitlelere yayılır.Bu kadar etkili bir platform haline geldiği için aynı orantıda Youtube reklamlarıda çok fazla kişiye ulaşır. Yayınlanan reklamlar sayesinde geniş kitlelere yayılabilir yorumlar ve beğeniler sayesinde etkileşimlerinizi artırabilirsiniz.

Müşterilerimizin ilgisini çekecek YouTube reklamları oluşturuyoruz. Google reklam ajansımız, Youtube hedefleme seçeneklerini geliştirir ve araştırır. Hedef kitlemizi teşvik edecek Youtube reklamları yaratıyoruz.

Google Reklamları Görseli